Nasze polskie góry - Tatry

Opublikowany przez Michał B. | 2017/10/31

Nasze polskie góry - Tatry (...) w stanie znaleźć nocleg tego samego dnia, w którym dotarliśmy do celu, ale szukając wcześniej, mamy możliwość wybrania takiego miejsca, które nam najbardziej odpowiada zarówno wizualnie, jak i w kwestiach lokalizacji czy ceny.Dla osób, które lubią wygodę i (...)

Skojarzone z tym artykułem: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

Nasze polskie góry - Tatry

Austria zaprasza

Opublikowany przez Michał B. | 2017/08/15

Austria zaprasza (...) poruszania się w trudnym terenie. Atrakcje te organizuje firma Narty Austria FREERIDE. Oczywiście przeznaczone są one dla osób, które należą do bardziej zaawansowanych narciarzy, którzy chcieliby spróbować tej odmiany białego szaleństwa. W Austrii jest wiele pięknych ośrodków narciarskich. Na uwagę zasługuje zwłaszcza Mayrhofen w dolinie Zillertal. Mayrhofen to miasteczko otoczone z trzech stron Alpami. (...)

Skojarzone z tym artykułem: austria, narty, turystyka, wyjazdy

Austria zaprasza

Jak tanio zwiedzić Warszawę?

Opublikowany przez Michał B. | 2016/09/12

Jak tanio zwiedzić Warszawę? (...) A to właśnie przez to właściciele hoteli w centrum mogą sobie pozwolić na zawyżanie cen. Zrezygnujmy więc z tej opcji. Zamiast tego wybierzmy raczej zakwaterowanie na obrzeżach Warszawy. Może to być np. pokój w niewielkim motelu lub pensjonacie. Na pewno nie zapłacimy za niego zbyt wiele, a zyskamy przyjemne miejsce do spania. Następnie możemy przejść do planowania głównej części naszej wycieczki. Oczywiści chodzi tutaj o zwiedzanie. W końcu jeśli będziemy już  w Warszawie, przydałoby się zobaczyć różnorodne zabytki oraz historyczne (...)

Skojarzone z tym artykułem: podróże, turystyka, urlop

Jak tanio zwiedzić Warszawę?

Szkockie impresje - trekking w ciekawych miejscach

Opublikowany przez Marek Kowal | 2015/11/09

Szkockie impresje - trekking w ciekawych miejscach (...) Planując wakacyjne wojaże z pewnością warto pomyśleć o wypoczynku na łonie natury, z dala od wielkomiejskiej cywilizacji i szarej codzienności w dużym mieście. Idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest bez wątpienia wędrówka wśród szkockich krajobrazów. Niemal cała Szkocja to niezliczone pasma górskie i cudownie zielone łąki, które sprawiają wrażenie dzikich i nieujarzmionych. Uboga szata roślinna, brak kompleksów leśnych i duża ilość głębokich rynnowych jezior nadają tej krainie niezwykłego dramatyzmu i tajemniczości. Te charakterystyczne elementy składają się na całościowy obraz jednego z najpiękniejszych i najbardziej nietuzinkowych regionów kontynentu europejskiego. Trekking w Szkocji to idealna forma aktywnego spędzania czasu, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, dla których zwykłe spacery po lesie są zbyt nudne i mało (...)

Skojarzone z tym artykułem: turystyka, urlop, wyprawy

Szkockie impresje - trekking w ciekawych miejscach