Informacje

Najnowsze


wyjazdy, narty, austria, turystyka

Austria zaprasza
Austria to kraj, który staje się coraz bardziej popularny wśród Polaków, jako miejsce urlopowego wypoczynku.

Zwiedzanie tego kraju będzie wielką atrakcją dla turystów. Warto zobaczyć piękny Wiedeń z zapierającymi dech zabytkami, ale także małe alpejskie wioski i miasteczka. Wakacje w Austrii to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla osób, które lubią spacery po zabytkowych ulicach, ale także dla tych, którzy wolą aktywny wypoczynek.

Ogromną atrakcją Austrii są Alpy. Naprawdę warto zobaczyć je na własne oczy. Wśród wielu proponowanych atrakcji w tym kraju, turyści mogą skorzystać z freeride"owych wyjazdów na narty. Związane są one z wyprawami na dziewicze stoki Alp, z dala od zgiełku wyciągów i tłumów ludzi. Takie wyjazdy na freeride do Austrii to również nauka zasad bezpieczeństwa w górach oraz technik poruszania się w trudnym terenie. Atrakcje te organizuje firma Narty Austria  FREERIDE. Oczywiście przeznaczone są one dla osób, które należą do bardziej zaawansowanych narciarzy, którzy chcieliby spróbować tej odmiany białego szaleństwa. 
W Austrii jest wiele pięknych ośrodków narciarskich. Na uwagę zasługuje zwłaszcza Mayrhofen w dolinie Zillertal. Mayrhofen to miasteczko otoczone z trzech stron Alpami. Uznawane jest za narciarską stolicę Austrii, a jednocześnie to jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie. Każdy znajdzie tu trasę dla siebie. Są bowiem łatwe stoki przygotowane z myślą o dzieciach i początkujących, ale nie zabraknie także tras dla wytrawnych narciarzy. Co ważne, turyści mogą liczyć na komfortowe noclegi i apartamenty w Austrii. Aby zapoznać się z ofertami warto przejrzeć strony internetowe.

W obiektywie


wyjazdy
narty
austria
turystyka